Замовити адаптивну верстку

Зараз немає гострої необхідності вивчати статистику, щоб зрозуміти, що користувачі все частіше виходять в інтернет з мобільних пристроїв. Стаціонарні комп’ютери, ноутбуки починають поступатися в популярності мобільним гаджетам.

Сьогодні можна відразу в громадському транспорті або в черзі за допомогою моб. телефону вибрати в інтернет-магазині все, що завгодно. А як зручно замовити з ресторану додому або в офіс доставку улюблених страв)

Приємно просто посерфити в інтернеті, викласти нові фоточки в Instagram, подивитися свіжі акції в підписках і т.д.

Список можна продовжувати безкінечно. Краса!І всі задоволені. Користувачі заощадили час, а власники грамотно адаптованих сайтів отримали прибуток)

Отже, по суті.
52% користувачів заходять на сайти з моб. пристроїв.
Замовити розробку адаптивної верстки сайту має сенс, щоб переглядати і користуватися послугами веб-ресурсу було однаково комфортно як з комп’ютера, так з телефона або планшета. Але при цьому весь функціонал сайту повністю зберігається.

Багато хто вважає, що адаптивна верстка сайту – це його зменшене відображення, при якому всі елементи стискаються. Це міф. Елементи не стискаються, а динамічно підлаштовуються під різні розширення екрану.

Розробка адаптивної верстки – процес трудомісткий і вимагає багато професійних знань і досвіду. Якщо «косо-криво» – це не Ваш варіант – не варто випробовувати долю. Краще відразу замовити проект у професіоналів.

Наша веб-студія успішно працює вже 4 роки. За плечима нашої команди розробка 570 веб-проектів різної складності і спрямованості. Проекти створюють інтернет-маркетологи, верстальники, дизайнери, копірайтери, програмісти та інші веб-майстри. Ми працюємо по всій Україні.

Якщо хочете досягти успіху, то не гальмуйте Ваш бізнес тільки десктопною версією веб-ресурсу. Не втрачайте «мобільних» клієнтів, відсоток яких постійно зростає! Замовити проект можна вже зараз. І отримати розробку якісної адаптивної верстки за прийнятну ціну!

Замовте безкоштовно оцінку вашого проекту і дізнайтеся вартість вже сьогодні

Ціни на адаптивну верстку під замовлення

 • Дизайн без змін
  від 4 900 грн
  від 3 днів
 • Домен і хостинг на 1 рік
 • Онлайн консультант
 • Оптимізація зображень
 • Анімація
 • Дизайн без змін
  від 4 900 грн
  від 3 днів
 • Унікальний дизайн
  від 8 400 грн
  від 7 днів

Скільки коштує адаптивна верстка:

При розробці адаптивної версії сайту ціна буде залежати від Ваших запитів.
Чим складніше завдання поставлене перед розробниками, тим вище буде вартість верстки.

Щоб зрозуміти, що Ви хочете бачити в майбутньому проекті, розробник пропонує заповнити бриф з питаннями. Тут необхідно дати повну інформацію, щоб «картинка» кінцевого результату склалася.
Після уточнення деталей і особливостей, складається технічне завдання. На цьому етапі визначають, скільки буде коштувати розробка адаптивної верстки сайту.

Ціна може залежати від:

 • Термінів виконання замовлення;
 • Складнощі розробки верстки;
 • Кількості створюваних сторінок;
 • Застосовуваних технологій;
 • Присутності і складності анімації;
 • Ваших побажань.

Залежно від цих факторів ціна на розробку може відрізнятися.

Наприклад, адаптивна верстка невеликої посадкової сторінки може коштувати близько 50 $. А вартість верстки інтернет-магазину з авторським дизайном і складним функціоналом може досягати 2000 $.

Досвідчені фахівці нашої веб-студії завжди підкажуть оптимальний варіант ціни і якості для Вашого веб-продукту, який буде відповідати Вашим запитам.
Можете замовити у нас адаптивну версію за адекватну ціну. І Ви помітите, як швидко збільшиться кількість Ваших клієнтів і, відповідно, зросте дохід.

Додаткові послугиЦіни, грн
Підтримка + обслуговування1-ий місяць безкоштовно
SEO оптимізаціявід 10 000 грн
SEO просування від 8 000 грн в місяць
Реклама в Google від 9 000 грн
Реклама в соц. мережахвід 9 000 грн
Написання текстів що продають 70 грн. за тис. символів

Що означає замовити адаптивну верстку у нас:

Замовити адаптивну версію сайту – означає створити веб-продукт, який забезпечить якісну комунікацію з відвідувачами, що збільшить конверсію і принесе прибуток бізнесу.

Розглянемо переваги адаптивної верстки:

Зручність + Економія
Створення власного мобільного сайту або додатку вимагає додаткових фінансових вкладень і окремого просування. У адаптивній верстці це «все включено» в ціну. Ви платите тільки за 1 версію, яка відразу ж може підлаштуватися під інші пристрої.

Швидке підвищення продажів
Відмінне відображення ресурсу на будь-якому мобільному пристрої значно підвищить відвідуваність сайту. Кількість продажів, відповідно, швидко виросте.

Ефективне просування
Адаптивна верстка рулить) За «новим законом», пошукові системи Google і Yandex віддають пріоритет веб-ресурсам, які коректно відображаються з будь-якого гаджета. Можна замовити адаптивну версію і швидко вивести сайт на перші позиції у пошуці.

Престиж
Адаптивний дизайн сьогодні в тренді. А сайт – обличчя компанії) Обов’язково потрібно замовити цю послугу, щоб «тримати марку». Клієнти і партнери відразу потягнуться до Вас.

Аналітика
Проводити аналітику і знаходити слабкі, а також сильні сторони сайту зручніше на одному ресурсі. Дані будуть більш об’єктивними

Юзабіліті
Всім зрозуміло, що адаптивна верстка – це один сайт, який по-різному відображається на моб. пристрої і на робочому столі, але не потрібно забувати про те, що він повинен бути зручний в користуванні

Якщо Ви все-таки сумніваєтеся, замовити Вам розробку сайту з адаптивною версткою чи ні, проаналізуйте нішу Вашого бізнесу.

По-перше, проскануйте найкрутіших конкурентів. Дізнайтеся, на що вони роблять ставку.

По-друге, зверніться за допомогою до Google Analytics. Система допоможе відстежити поведінку користувачів, які заходять на Ваш сайт з будь-яких гаджетів.

Якщо кількість відвідувань з моб. пристроїв складе більше 10-15%, то розробка адаптивного дизайну Вам необхідна. Відсоток мобільних користувачів росте з кожним днем. Відповідно, все більш затребуваною стає адаптивна верстка.

Довірити розробку адаптивної верстки можна тільки професіоналам.
Це тонкий процес, де потрібні спеціальні знання, досвід і креативний підхід.
Все це може забезпечити команда нашої веб-студії.

Переваги роботи з нами:

 1. Ми підходимо до кожного проекту як до найважливішого.
 2. Беремося за верстку будь-якої складності.
 3. Використовуємо в роботі новітні технології.
 4. Пропонуємо коректне відображення сайту у всіх браузерах. А також на всіх мобільних пристроях з будь-яким розширенням екрану.
 5. Забезпечуємо оптимальне ранжування ресурсу пошуковими системами.

Ми створюємо зручний веб-ресурс за вигідну ціну, який буде «прекрасно виглядати» і функціонувати на екрані ноутбука, планшета і мобільного телефону.
Нема чого обмежувати свій бізнес клієнтами, які заходять в інтернет через стандартні комп’ютери. Скидати їх з рахунків не варто. Необхідно просто замовити адаптивну версію і розширити межі можливостей свого бізнесу!

Юзабіліті

Ми пропонуємо зручну навігацію з будь-яким розширенням. Ваш ресурс сам підлаштується під потрібний інтерфейс.

Бонус у пошуку

Сьогодні Google віддає перевагу сайтам, які коректно відбражаються і функціонують з будь-якого пристрою.

Зростання конверсії

Коректність відображення інформації привабить більше відвідувачів. Це позитивно позначиться на трафіку і підніме продажі.

Швидке завантаження

Забезпечимо високу швидкість роботи Вашого сайту, що є важливим фактором для користувачів мобільних гаджетів.

Валідність коду

Ми напишемо код згідно з правилами, прописаними в стандарті W3C, щоб у Вас не виникало труднощів у подальшій роботі.

Дотримання термінів

Замовити верстку у нас – означає отримати проект вчасно, в обумовлені в техзавданні терміни.

Складання ТЗ

Складемо детальний технічний документ на підставі заповненого Вами брифу, враховуючи всі деталі і особливості.

Робота з особистим менеджером

Ви можете отримати відповідь на будь-яке питання, що стосується розробки Вашого веб-проекту, у свого особистого консультанта.

Регулярна звітність

При розробці верстки Веб-майстри будуть тримати Вас в курсі кожного етапу. Ви можете брати активну участь в процесі.

Портфоліо

Остап Летнянчик
менеджер по роботі з клієнтами
+38 (097) 702-32-42

Надішліть нам повідомлення на будь-який месенджер

Залишилися питання, напишіть нам