Відгуки наших клієнтів

На даній сторінці, Ви можете прочитати відгуки клієнтів про нашу співпрацю. Ваші коментарі стимулюють і надихають на продуктивну роботу.

Компанія Dot-Point розробляла для нас редизайн сайту. Робота справжніх професіоналів своєї справи не залишила нас байдужими. Дякуємо за дивовижний досвід, будемо співпрацювати і надалі.
Ми поставили задачу оновити сайт, зробити його зручним для користувачів, більш стильним і сучасним, адже веб-сайт у б’юті сфері просто не може бути застарілим чи негарним. Ми обирали розробників нашого сайту на конкурсній основі і робота Dot-Point сподобалася нам найбільше із 15 варіантів, запропонованих різними дизайнерами. Команда вразила нас своєю креативністю і створила дійсно унікальний сайт, який навіть у порівняння не йде зі звичайними шаблонними платформами. Результат перевершив всі наші очікування, ми пишаємося нашим новим сайтом!
Окремої уваги заслуговує високий рівень обслуговування у компанії Dot-Point, працівники якої завжди прислухаються до клієнта і його побажань. Дякуємо персоналу компанії за креативну і якісну роботу!

Анастасія Юсоваменеджер «Skin beauty academy»

Компанія Dot-Point чудово справилася із завданням розробки сайту на темі Enfold з готовим дизайном. Головною метою було не втратити загальний стиль і зберегти зручність користування, чого і вдалося досягнути. Крім того, студія зробила легку і зрозумілу адміністративну панель, щоб ми могли керувати контентом без лишніх зусиль. Також була реалізована адаптивна версія сайту.
Приємно вразило те, наскільки зацікавленими у виконанні проекту були співробітники Dot-Point. Команда підійшла до роботи серйозно і креативно. Все було виконано на найвищому рівні, вчасно і відповідально. Менеджери Dot-Point – приємні і чуйні люди, завжди готові допомогти. До наших побажань і правок прислухалися дуже уважно і швидко вносили корективи.
Дуже сподобалось те, що зафіксована у договорі вартість робіт не мінялася, ми заплатили рівно те, про що домовлялися без усіляких націнок і додаткових витрат. З радістю скористаємося послугами Dot-Point в майбутньому і з задоволенням порекомендуємо їх для співпраці.

Олександр Маноловкерівник проекту «Imverse»

Спеціалісти із Dot-Point виконали чудову роботу. Я дуже вдячна цій команді, адже звернулася до них, маючи тільки приблизний задум майбутнього сайту, а вони довершили ідею і втілили її в життя. У Dot-Point розробили цікаву і правильну архітектуру сайту, порадили, що зробити, щоб платформа сподобалася моїм клієнтам і приносила їм користь, а мені прибуток. Особливо вдячна за оперативність, тому що поставлене завдання було виконане вчасно і я отримала готовий сайт в короткі терміни. Команда швидко реагувала на всі мої побажання та правки і відразу їх виконувала. Буду звертатися ще, Dot-Point – справжні профі і з ними приємно працювати.

Оксана Чікаловськадиректор агентства «Besy Bee»

Студія Dot-Point виконувала для нас замовлення з розробки інтернет-магазину оптових продажів. Ми надзвичайно задоволені співпрацею з ними і самим результатом роботи. Професіоналам із Dot-Point вдалося досконало продумати функціональні можливості сайту і зробити його зручним для клієнтів. Крім технічних рішень і реалізації складного функціоналу інтернет-магазину, команда допомогла нам придумати оригінальні ідеї для дизайну сайту і його наповнення. Особливо у роботі з Dot-Point нам сподобалося:

  • Оперативність у роботі і ніяких затримок;
  • Швидке внесення правок за нашим проханням;
  • Професіоналізм і бездоганне знання своєї справи;
  • Персонал прислухався до наших ідей і побажань;
  • Доброзичливість, зацікавленість і постійна підтримка.

Хочемо додатково відзначити прекрасну роботу менеджерів, які постійно підтримували з нами зв’язок навіть в неробочий час і завжди були раді піти нам назустріч. Персонал Dot-Point відповідальний і приємний у спілкуванні. Робота була виконана вчасно, красиво і добросовісно!

Олеггенеральний директор «Extrainvest»

Остап Летнянчик
менеджер по роботі з клієнтами
+38 (097) 702-32-42

Надішліть нам повідомлення на будь-який месенджер

Залишилися питання, напишіть нам